Kayla

Leila

Ruby

"Exotic-dance" - רקדנית רקדניות בטן למסיבות רווקים\רווקות יום הולדת ועוד...

רקדנית בטן תמיד היתה פופולרית ! עוד מימים הקדמונים בתקופת ההרמון ומלכים רקדנית בטן היתה האורחת הקבועה בהרמון של מלך ! רקדנית בטן בתקופה ההיא היתה נחשבת ליוקרה ורק אנשי הרמון היו יכולים ליצפות במופעים שלה . . . בתקופות הקודמות כל הנשים מזרחיים היו חייבות לדעת ריקודי בטן ולקבוצה של בנות קטנות היו מזמינים מורה לריקודי בטן כדי ללמד אותן נשיות ולאהוב את גופם בספת הריקוד בטן ! ילדות קטנות כולל נסיכות היו לומדות בקבוצות קטנות לזוז עם המוזיקה מזרחית מסטרית ורומנתית כדי שבעתיד הן יוכלו לפנק את בעלים בריקוד היוקרה , ריקוד בטן ! כבר מילדות נשים היו לומדות איך לשמח את המלך בריקוד ארוטי , רומנתי שמראה על פוריות האישה שגופה מדבר בריקוד על רצון לקיים יחסי מין ולהמשיך דור . . . זה משהיה מסמל אחד מהסוגים של ריקודי בטן ! רקדניות בטן מקצועיות יודעות לרקוד כול הסוגים של ריקודי בטן אבל יש רקדניות שבוחרות לעצמן סיגנון ספציפי כמו מצרי או טורקי או ערבי ! או שרקדנית בוחרת לעצמה נושא מיוחד כמו אהבה , שנאה , מלחמה  ועל נושא הזה היא עושה ריקודים כל הזמן . . .
היום ריקודי בטן מאוד מפורסמים בשוק האירועים ! בישראל רקדנית בטן מזמינים כימעט לכל אירועה . . . רקדנית בטן מתאימה לכל האירועים ולכל הגילעים . . . בכל אירועה כמו חתונה , בר \ בת מצווה , יום הולדת , חינה , ברית , מסיבת רווקים \ מסיבת רווקות היא תמיד תיהיה מתנה הכי יפה לחוגגים ותמיד זה יהיה במקום ! אם זה יום הולדת היא תירקוד עם החוגג כדי לשמח אותו ואורחים אם זה בר מיצווה אז מתנה יפה לחתן בר מיצווה שבמיוחד בישבילו אישה תירקוד ריקוד שמסמל פוריות גוף האישה וזה יתן לו תחושה שהוא כבר גבר ! לא משנה איזה גיל ואיזה מין לחוגגים הם תמיד יקבלו רקדנית בטן בצורה יפה !
היום בישראל בשוק האירועים יש הרבה רקדניות בטן , ולמצואה אותן קל ! אבל לא כל אחת תוכל לשמח את האורחים ברמה גבוהה ומקצועית    . . . היום כמעט כל בחורה יודעת פחות או יותר לזוז עם קצב מזרחי ובנוסף לזה מחליטה על דעת עצמה שהיא רקדנית בטן ברמה ולמה לא ללכת להופיע ולקבל על זה כסף ?! תיזהרו מרקדניות כאלו ! זה פשוט יערוס לכם אירועה אם כמובן אתם מחפשים משהוא ברמה ! רקדנית בטן מקצועית באה לעבוד לאירועה שלכם לפי איך שסגרתם איתה אבל יש ממוצע ולפי ממוצע רקדניות בטן באות להופיעה לחצי שעה או שעה ! אבל כמובן שאפשר לבקש למשוך את המופעים עד סוף הערב רק שזה יהיה עם הפסקות ! כל הדברים הקטנים צריך להודיע מראש כי לפעמים עצל רקדניות בטן יש כמה מופעים באותו יום ושלא יצור מצב שהיא באה לאירועה שלכם ואתם פטעום החלטתם למשוך אותה עד סוף הערב ועצלה יש כבר לאחר המופעה עצלכם באירועה עוד מופעים סגורים !
אנו מציאים לכם צוות רקדניות בטן מקצועי שיודעה את עבודתו ועם ניסיון רב בתחום ! כמובן שאם אתם רוצים רק רקדנית בטן אחת זה אפשרי וגם אפשרי לבחור רקדנית שהכי יתחברתם אליה ! כמובן שאם יש לכם הרבה מוזמנים אדיף להזמין כמה רקדניות כדי שיוכלו לתת יחס לכל האורחים !

אם אצלכם יש אירועה חתונה, אירועה חברה , יום הולדת , בר\בת מצווה ועוד...ואתם רוצים שהחגיגה שלכם תיהיה בילתי נישכחת ריקודי בטן -  זה בדיוק משאתם צריכים !
תזמינו רקדנית בטן והיא תעשה לכם את הערב ואורחים בוודאי שיזכרו במיוחד אירועה שלכם !
רקדנית בטן יכולה להכניס לערב שלכם גוונים קסומים של לילה מזרחית .
מה זה  ריקודי בטן או ריקוד מזרחי ?
התשובה היא פשוטה !
מוסיקה תוססת !
תלבושות בלתי נשכחות !
השתתפות של האורחים במופעים ועוד הרבה הפתעות !
המזרח הקסום ניהיה מולדת לריקודי בטן !
מומחים רבים טוענים שהריקוד הזה אחד מהצורת ריקוד העתיק ששורשיו משתי תרבויות עתיקות מהמזרח עד הודו ...
צורות רבות של ריקוד מזרחי – יוצרות יופי ואסתטיקה הערבית...
היסטוריונים לא יכולים להגיד בוודעות איפו נוצר הריקוד הזה .
קיימות כמה דעות.
למשל יש דעה שהריקוד באה מהמצריים וחלק טוענים שמהודו.
היום ריקודי בטן פופולריים לא רק במזרח אלא גם במערב .
לרוב האנשים ריקוד מזרחי פשוט ריקוד אקזוטי מאוד יפה וארוטי .

 

0547203663 .

רקדניות בטן לאירועים

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

להשאיר תגובה