חשפניות בדרום חשפניות בדרום חשפניות בדרום חשפניות בדרום

ברוכים הבאים

Exotic-dance

חשפניות הסקסית בישראל

טלפון להזמנות

 

0525005040 - 0528888283

לעמוד

חשפניות בדרום "Exotic-dance"

חשפניות בדרום - חשפנות זה מקצועה שבו עובדות בחורות שיודעות מה הן שוות .

חשפניות תמיד ניראות טוב ועושות בשביל זה הכל כי זה הפרנסה שלהן . כל חשפנית יודעת שהיא שווה הרבה כסף בגלל שהיא א . יפה כמו שאי אפשר לפגוש כאזות בחוץ ו ב . כי היא סקסית וחושנית כמו שאין בבית ! ומה עוד צריך גבר ? זה מה שגברים מחפשים מחוץ למשפחה אם הם לא יכולים להשיג את זה מאישה שלהם .
הרבה גברים באים לחשפנית כדי לדבר איתה על בעיות שיש לו בבית עם אישתו ואפילו גבר לא שם לב לזה אבל מה שקורה זה שהוא באה לחשפנית כדי לקבל ממנה שירותי פסיכולוג . אבל בסופו של דבר הוא משלם יותר ממה שהוא היה יכול לשלם לפסיכולוג ומקבל אותו שירות . כמובן שכאן יש אופציות נוספות ולא רק דיבורים . כל הגברים הם כמו ילדים קטנים שצריכים אהבה של אמא וליטופים וקטף שאפשר לבכות בו . חשפניות נותנות את התחושה הזאות ללקוח והוא מרגיש בנוח עם חשפנית ופתוח .
חשפנות זה לא רק אומנות לרקוד בעירום כך שכל אחד מהצופים ירצה להיות במקום החשפנית שרוקדת מולו או שלגעת בה ולהרגיש אותה אלא גם אומנות לשמועה ולהקשיב ללקוח ולתת לו חום ויחס כמו שהוא מצפה לקבל מהאישה שהוא באה אליה בתקווה לקבל משהוא שהוא לא קיבל בילדות מאמא או שלא מקבל מאישתו .

חשפנות זה מיקצוע המבוקשת להיום

חשפנית צריכה לדעת למלא את ההפרשים שיש בנשמה של הגברים כדי לעשות אותם מאושרים . זה מה שנותן לגבר הרגשה שהוא לא לבד ויש עוד מישהוא בחיים שמחכה לו אפילו אם ההרגשה הזאות לא אמיתית אלא רק אילוזיה
כל גבר בחייו היה לפחות פעם אחד לבד . הכוונה לבד זה לא בלי אישה אלא לבד עם אצמו , אם ההרגשות שלוו ולבד בנשמתו . זה לא רק גבר אלא גם נשים מרגישות את זה לפעמים . ואיזו הרגשה לא נעימה זאות . כאילו שהכל מסביב רץ קדימה ואתה נשאר באותו מקום , זאות היא הרגשה שאתה נימצאה בסלואו מואשן , אתה עומד באותו מקום וכולם מסביבכה רצים כאילו שממהרים לאן שהוא ואתה מסתקל על הכל מהצד . זאות היא צעקה מהנשמה . היא דורשת עזרה מהאישה חמה שמסוגלת לתת מספיק חום כדי להמיס את ההרים של קרח שישנם בנשמתכה .
זה הוא תפקיד של החשפנית . היא עוזרת למצועה את עצמכה ולהבין מה אתה רוצה בחיים ומה עומד במקום הראשון בחייכה . חשפנית היא אשה שיוצרת אווירה אינטימית וטובה לדיבורים עמוקים ואמיתיים שאי אפשר לדבר עם אשתכה או חבר . היא יחידה שיכולה לעזור לגבר להבין את עצמכה כי היא אישה ניתרלית שלא מקירה באמת את הלקוח שלה אלא רק מהמילים שלו וללקוח אין טעם לשקר כי היא אף פעם לא תספר לאף אחד מהחברים או משפחה של הלקוח מסיבה אחת פשוטה היא אפילו לא מקירה אותם ויש לה מיליון לקוחות ביום ואין לה רצון לדבר על הבעיות של אחרים . לחשפנית  כמו שלכל בן אדם אחר יש את הבעיות משלה וגם היא זקוקה לעזרה . אבל ברוב המקרים היא לא תתחיל לספר את הבעיות של חייה אלא אם היא עובדת בחשפנות אז סביר להניח שהיא זקוקה לעזרה כספית ולא צריך לשקוח מזה . אם באתה לחשפנית לצורך פתירת הבעיות הנפשיות שלך תמיד זכור שהיא גם צריכה את עזרתכה אבל עזרה כספית ולא צריך להיות קמצן מבחינה הזאות כי בפעם הבאה אם תפנק אותה אכשיו היא תתן לכה אחר כך עזרה יותר טובה וכמובן שיותר תפתח לך .
היחס בין לקוח לחשפנית הוא צריך להיות יחס חם וטוב כמו שחבר עם חברה . 

 

חשפניות בצפון | חשפניות בדרום |חשפניות למסיבת רווקים בצפון| חשפניות להזמנה |

 חשפניות לבית חשפניות למסיבת רווקים

חשפניות בדרום   חשפניות בדרום חשפניות בדרום  

 

 

 

 

 

 

 

פרסומת

<חשפניות בדרום>